Serwis klimatyzacji

Niesprawny układ klimatyzacji to nie tylko niedogodność podczas jazdy, zwłaszcza w upalne dni, ale także nieprzyjemny zapach i niekorzystny wpływ na zdrowie. W naszym serwisie przeprowadzamy kompleksowe usługi związane z naprawą i uzupełnieniem klimatyzacji. Ponadto wykonujemy usługę odgrzybiania klimatyzacji jak również przeprowadzamy kontrolę szczelności całego układ.

  • napełnianie,
  • odgrzybianie
  • serwis kimatyzacji,
  • test szczelności,
Kiedy należy uzupełniać czynnik w układzie klimatyzacji?
Czynnik układu klimatyzacji należy uzupełnić po wcześniejszy sprawdzeniu układu, jego szczelności. W przypadku uszkodzeń sprężarki klimatyzacji bardzo ważnym elementem naprawy jest oczyszczenie całego układu, montaż nowej sprężarki po jej wymianie bez oczyszczenia układu grozi kolejną awarią układu klimatyzacji.
Na czym polega przegląd klimatyzacji?
Przegląd układu klimatyzacji polega na sprawdzeniu ciśnienia w układzie, ewentualne sprawdzenie ilości czynnika w naszym układzie, dezynfekcji układu i co bardzo ważne wymianie filtra kabinowego.
Na czym polega sprawdzanie szczelności klimatyzacji?
Polega na odzyskaniu pozostałego czynnika, oględzinach układu pod kątem uszkodzeń mechanicznych i sprawdzeniu kondensatora klimatyzacji. W przypadku braku uszkodzeń wprowadzamy czynnik z dodatkiem kontrastu uwidoczniającego nieszczelności. Przed napełnianiem wytwarzamy próżnię która bada sprawność układu pod względem szczelności. Przeprowadzanie szczelności dokonuje się również po naprawie układu, np. wymianie sprężarki, kondensatora lub przewodów klimatyzacji.
Od czego zależy i jak sprawdzić wydajność układ klimatyzacji?
Sprawność układu klimatyzacji zależy od czystości filtra kabinowego oraz właściwej ilości czynnika klimatyzacji.

Oszczędź czas i zdaj się na specjalistów !

Gwarancja jakości Naszych usług to zaufanie klientów i wysoka pozycja w branży motoryzacyjnej

Umów spotkanie!

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Marka i rejestracja

Usługa

Termin
Wiadomość


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSUN Sp. z o.o. (ul. Rzemieślnicza 31, 62-081 Przeźmierowo k. Poznania Tel /Fax +48 61 841 77 59) oraz kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia wizyty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i odpowiednio zdiagnozują problem z pojazdem. Zapraszamy do kontaktu!
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jakieś pytania ? Zadzwoń już dziś!
505 022 777