Opony i wulkanizacja

W naszym serwisie wykonujemy szereg usług związanych z oponami w Państwa autach. Sprawdzamy kompleksowo ich stan, naprawiamy, wymieniamy ogumienie, ale także wykonujemy usługi wyważenia przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Ponadto usługą z której chętnie korzystają Nasi klienci jest przechowalnia opon, gdzie mogą Państwo pozostawić swoje koła, do czasu następnej wymiany.

  • wulkanizacja,
  • serwis,
  • sprzedaż
  • naprawa
  • przechowywanie

Oszczędź czas i zdaj się na specjalistów!

Kiedy należy wymienić opony?
Opony należy wymienić w przypadku stwierdzenia uszkodzenia, ubytku materiału w części bocznej, nadmiernego zużycia bieżnika, upływu długiego okresu od daty produkcji.
Od czego zależy szybkość zużycia opon?
Zużycie opon jest uzależnione od wielu czynników ale jednym z ważniejszych to utrzymanie prawidłowej wartości ciśnienia w oponie, sprawność układu zawieszenia. Niesprawność układu zawieszenia wpływa w bardzo dużym stopniu na zużycie opon.
Czym jest rotacja opon?
Rotacja opon polega na zamianie opon przedniej osi na tylną i odwrotnie. Rotacje dokonujemy podczas wymiany sezonowej.
Na co zwrócić uwagę wymieniając opony, których koła zostały wyposażone w czujnik ciśnienia?
Po wymianie opon w pojeździe wyposażonym w czujnik ciśnienia, należy każdorazowo przeprowadzić jego kalibracje – zerowanie.

Gwarancja jakości Naszych usług to zaufanie klientów i wysoka pozycja w branży motoryzacyjnej

Umów spotkanie!

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Marka i rejestracja

Usługa

Termin
Wiadomość


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSUN Sp. z o.o. (ul. Rzemieślnicza 31, 62-081 Przeźmierowo k. Poznania Tel /Fax +48 61 841 77 59) oraz kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia wizyty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i odpowiednio zdiagnozują problem z pojazdem. Zapraszamy do kontaktu!
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jakieś pytania ? Zadzwoń już dziś!
505 022 777