Oleje i serwis

Zdecydowanie regularny serwis auta to gwarancja bezawaryjnego i bezproblemowego jego użytkowania. W Auto Serwis Osun kompleksowo sprawdzimy Państwa samochód, wymienimy olej oraz wszelkie elementy eksploatacyjne. Serwisując u Nas swoje auto mają Państwo pewność bezpiecznej i komfortowej jazdy bez niespodziewanych usterek. Ponadto Nasi stali klienci dostają od Nas informacje o zbliżającym się terminie serwisowania auta, dzięki czemu nie muszą Państwo zastanawiać się, kiedy powinna nastąpić kolejna wymiana oleju itp.

Okresowe przeglądy i wymiana:

 • olejów silnikowych i przekładniowych,
 • filtrów,
 • kasowanie wskaźników inspekcji,
 • świec zapłonowych i żarowych, przewodów wysokiego napięcia i innych,
 • pasków rozrządu, klinowych i wielorowkowych,
 • tarcz i klocków hamulcowych,
 • płynu hamulcowego,
 • płynów chłodzących,
 • elementów układów wydechowych,
 • elementów zawieszenia (wahacze, sworznie, amortyzatory, sprężyny),
 • elementów układów kierowniczych (drążki, końcówki drążków),

Oszczędź czas i zdaj się na specjalistów !

Kiedy wymieniać olej silnikowy w samochodzie?
Olej silnikowy należy wymienić po upływie 12 miesięcy od poprzedniej wymiany lub po osiągnięciu przebiegu ustalonego przez producenta jako konieczny, tj. w zależności od wytycznych producenta np. po przebiegu 15 000 km lub 30 000 km.
Kiedy wymiana oleju w DSG?
Olej przekładni typu DSG należy wymieniać według wskazań producenta ale średnio konieczna wymiana oleju powinna zostać wykona po przebiegu 60 000 km.
Kiedy wymiana płynu hamulcowego?
Wymiana płynu hamulcowego powinna nastąpić według programu serwisowego producenta pojazdu tj. co 30 000 km, jednak ważne jest jego sprawdzenie podczas każdorazowego przeglądu mechanicznego. Sprawdzenie dotyczy zawartości wody w płynie hamulcowym, przekroczenie wartości granicznej wpływa na znaczne obniżenie sprawności układu hamulcowego a co za tym idzie wpływa w znaczący sposób na bezpieczeństwo.
Kiedy wymienić płyn układu chłodzenia silnika?
Płyn chłodzący należy bezwzględnie sprawdzić przed każdym zbliżającym się okresem zimowym. Sprawdzenie polega na badaniu płynu pod względem właściwej odporności na niską temperaturę zamarzania jak i wysoką graniczną temperaturę wrzenia.

Gwarancja jakości Naszych usług to zaufanie klientów i wysoka pozycja w branży motoryzacyjnej

Umów spotkanie!

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Marka i rejestracja

Usługa

Termin
Wiadomość


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSUN Sp. z o.o. (ul. Rzemieślnicza 31, 62-081 Przeźmierowo k. Poznania Tel /Fax +48 61 841 77 59) oraz kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia wizyty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i odpowiednio zdiagnozują problem z pojazdem. Zapraszamy do kontaktu!
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jakieś pytania ? Zadzwoń już dziś!
505 022 777