O nas

O nas

OSUN to doświadczony zespół i wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie mechaniki pojazdowej. Wieloletnia praktyka, ale przede wszystkim pasja oraz zamiłowanie do wykonywanej pracy przełożyły się na dziesiątki zadowolonych i stałych klientów.
Na co dzień, pracujemy przy użyciu najnowocześniejszych technologii, urządzeniach diagnostycznych i sprzęcie. Korzystamy z wysokiej jakości narzędzi i części. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i najlepszymi partnerami biznesowymi- dostawcami.
Każdego klienta i zlecenie traktujemy indywidualnie, nieschematycznie. Swoje usługi wykonujemy zawsze z należytą starannością i dokładnością. Na problem patrzymy całościowo, doradzamy i dbamy o jakość naszych usług. Wszelkie wykonywane przez Nas czynności maja na celu nie tylko naprawę, usunięcie usterki, ale także zapobieganie powstawaniu nowych. Uświadamiamy i doradzamy naszym klientom jak prawidłowo eksploatować auto.

Nasze usługi

Oferujemy kompleksowy serwis Twojego samochodu w oparciu o najlepszą technologię. Wykonujemy szeroki zakres usług związany z samochodami osobowymi oraz dostawczymi, m.in:
  • Naprawy blacharsko-lakiernicze
  • Naprawy mechaniczne
  • Kompleksową diagnostykę
  • Serwis okresowy
  • Serwis klimatyzacji
  • Wymianę opon

Gwarancja jakości Naszych usług to zaufanie klientów i wysoka pozycja w branży motoryzacyjnej

Odwiedzając nas możesz liczyć na:

Powierzając nam swoje auto masz gwarancję najwyższej jakości usług w przystępnej cenie
Wygoda podczas oczekiwania na usługę to rzecz ważna, a darmowe WI-FI  tylko umila czas.
Każdą usługę wykonujemy z należytą starannością, skuteczne naprawy i kompleksowy serwis przekładają się na szerokie grono zaufanych i zadowolonych klientów.