Lakiernictwo i blacharstwo

Celem napraw blacharsko-lakierniczych jest szereg czynności mających przywrócić Państwa samochód do takiego stanu faktycznego, aby po wykonaniu naszych usług jego wygląd niczym nie wyróżniał się jak przed uszkodzeniem. Nasze doświadczenie, wieloletnia praktyka oraz praca w profesjonalnej lakierni na najnowocześniejszym sprzęcie, a także korzystanie z materiałów najwyżej jakości to dla Państwa gwarancja, że auta trafiły we właściwe ręce. Ponadto dokładność i precyzja naszych usług sprawiają, że auta opuszczają nasz serwis nie mając żadnych znamion i śladów uszkodzeń powypadkowych.

  • profesjonalne i kompleksowe naprawy powypadkowych,
  • lakierowanie indywidualne nieuzgodnione z klientem oraz wg kosztorysu ubezpieczalni,
  • zaprawki lakiernicze drobnych uszkodzeń.

Oszczędź czas i zdaj się na specjalistów !

Kiedy należy dokonać przeglądu powłoki lakierowej nadwozia pojazdu?
Przegląd powłoki lakierowej pojazdu powinno się dokonać każdorazowo po upływie 12 miesięcy.
Co należy zrobić w przypadku uszkodzeń powłoki lakierowej nadwozia pojazdu?
Należy niezwłocznie udać się do warsztatu naprawczego, pozostawienie powstałych uszkodzeń na działanie warunki atmosferyczne może doprowadzić do powstania korozji na uszkodzonym elemencie pojazdu.
Co zrobić w przypadku uszkodzenia powłoki antykorozyjnej nadwozia ?
Należy niezwłocznie udać się do warsztatu naprawczego w celu ponownego zabezpieczenia antykorozyjnego uszkodzonego elementu.
Co zrobić w przypadku uszkodzenia nadwozia pojazdu ?
W przypadku uszkodzenia nadwozia pojazdu należy niezwłocznie udać się do warsztatu naprawczego. Użytkowanie niesprawnego pojazdu może wpływać na bezpieczeństwo osób przebywających w samochodzie, pieszych którzy w przypadku kontaktu z uszkodzonym nadwoziem narażeni są na dodatkowe niebezpieczeństwo. Ponadto, podczas kontroli Policji może to stanowić podstawę utraty dowodu rejestracyjnego.

Gwarancja jakości Naszych usług to zaufanie klientów i wysoka pozycja w branży motoryzacyjnej

Umów spotkanie!

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Marka i rejestracja

Usługa

Termin
Wiadomość


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSUN Sp. z o.o. (ul. Rzemieślnicza 31, 62-081 Przeźmierowo k. Poznania Tel /Fax +48 61 841 77 59) oraz kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia wizyty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i odpowiednio zdiagnozują problem z pojazdem. Zapraszamy do kontaktu!
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jakieś pytania ? Zadzwoń już dziś!
505 022 777