Elektryka i diagnostyka

Współczesne samochody są wyposażone w coraz więcej elementów, coraz bardziej zaawansowanej elektroniki. Powiązania i zależność praktycznie każdego elementu samochodu od elektroniki powoduje niestety więcej awarii, które niekiedy trudno od razu zlokalizować. W Auto Serwis Osun posiadamy specjalistyczne sprzęty diagnostyczne, dzięki czemu szybko i trafnie potrafimy zdiagnozować małe usterki, jak również poważne problemy z elektryką w aucie.

Przeprowadzamy naprawy m.in.:

  • instalacji elektrycznych,
  • alarmów,
  • immobiliserów,
  • alternatorów,
  • rozruszników,
  • zamków,
  • mechanizmów podnoszenia szyb,
  • układów sterujących ABS, Airbag, itp.
  • sterowników (komputerów).

Oszczędź czas i zdaj się na specjalistów !

Co należy zrobić w przypadku pojawienia się po uruchomieniu silnika kontrolki poduszki powietrznej na zestawie wskaźników?
W przypadku zapalenia kontrolki poduszki powietrznej na tablicy wskaźników po uruchomieniu silnika należy jak najszybciej przeprowadzić diagnostykę układu. Należy pamiętać iż w takim przypadku nasz układ poduszki powietrznej będącej elementem bezpieczeństwa jest niesprawny i w przypadku jakiejkolwiek kolizji nie zadziała.
Co należy zrobić w przypadku pojawienia się po uruchomieniu silnika kontrolki ABS na zestawie wskaźników?
Jest to informacja o niesprawności układu ABS, w takim przypadku układ ABS nie działa. Należy jak najszybciej przeprowadzić jego diagnostykę.
Co należy zrobić w przypadku pojawienia się po uruchomieniu silnika kontrolki układu diagnostycznego silnika (check engine) na zestawie wskaźników?
Powyższa kontrolka informuje nas o nieprawidłowym działaniu któregoś z układów sterujących lub sprawdzających układ napędowy naszego pojazdu. Należy jak najszybciej przeprowadzić diagnostykę układu.
Co zrobić w przypadku nagłego wyładowania akumulatora?
Należy sprawdzić sprawność akumulatora oraz układu jego ładowania.

Gwarancja jakości Naszych usług to zaufanie klientów i wysoka pozycja w branży motoryzacyjnej

Umów spotkanie!

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Marka i rejestracja

Usługa

Termin
Wiadomość


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSUN Sp. z o.o. (ul. Rzemieślnicza 31, 62-081 Przeźmierowo k. Poznania Tel /Fax +48 61 841 77 59) oraz kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia wizyty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i odpowiednio zdiagnozują problem z pojazdem. Zapraszamy do kontaktu!
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jakieś pytania ? Zadzwoń już dziś!
505 022 777